ОПУБЛІКОВАНА ПРАЦЯ ОЛЕГА МИКУЛИЧА

 

ОПУБЛІКОВАНА ПРАЦЯ ОЛЕГА МИКУЛИЧА

[Микулич О.]. Музей нафтової і газової промисловості України. / Гріффін Л. О., Константинов В. О. Український технічний музей. – Ніжин, 2008. – С. 82.[Микулич О.]. Музей нафтової і газової промисловості України. / Гріффін Л. О., Константинов В. О. Український технічний музей. – Ніжин, 2008. – С. 82.

© Усі права застережено. При копіюванні чи передруку обов’язкове посилання на автора.

Музей нафтової і газової промисловості України.

Уперше був відкритий для відвідувачів 30 грудня 1972 року. Діяв офіційно до 1995 року. Через економічні труднощі музей було закрито і знову почав відроджуватися від 28 січня 2003 року.
Нині Музей знаходиться у приміщенні будівлі НГВУ "Бориславнафтогаз" в м. Бориславі. Загальна площа музею – 21,42 м². Експозиція знайомить відвідувачів з історією м. Борислава, видобутком нафти та газу в цьому регіоні. Музейні зібрання складаються з основного та науково-допоміжного фонду і налічує бл. 500 одиниць. Це речові знахідки, оригінальні інструменти, пристрої та обладнання, діючі макети-експонати, предмети побуту нафтовиків, рукописні та друковані документи (бібліографічна картотека, листи, довідки, карти, плани, накази, посвідчення та ін.), ліхтарі та нафтові (гасові) лампи ХХ ст., фотографії, друкована продукція (поштові листівки, книги, фотоальбоми, буклети, календарі, статті в часописах та наукових виданнях, афіші, плакати), сувенірна продукція, образотворчі пам'ятки (картини, малюнки, графіка, портрети та ін.), фалеристичні, філателістичні та нумізматичні матеріали.
Адреса музею: Львівська обл., м. Борислав, вул. Карпатська Брама, 26; тел.: 8(03248)4-05-58.


P.S. Інформація про Музей подана автором до цієї книги була авторами у виданні спрощена (уніфікована).

© Усі права застережено. При копіюванні чи передруку обов’язкове посилання на автора.


Создан 17 окт 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
free counters Locations of visitors to this page Погода в Україні