om.io.ua :: Гостевая книга

 
Всего 59 сообщенийСтраницы: 1 2

 
 _2014-03-18 23:49:11

435 x 604, 42 кБ
Імператор-диктатор, збирач „Русскіх” земель Путін не погодився із Єврореволюцією в Україні. Бо відчув початок кінця і його олігархічного правління. Боїться Європейської багатої і по справжньо Незалежної України. Бо тоді Путіна скине цей бідний і зомбований російський простий народ. Тож через брехню та інформаційну війну він здійснив із 27.02.2014 р. збройну військову окупацію земель Української держави в Криму. 16.03.2014 р. Путін провів неконституційний і невизнаний світом псевдореферендум про самовизначення півострова. 17 03.2014 р. парламент Криму проголосив „незалежність” Криму яка протривала кілька годин, бо уже 18.03.2014 р. Путін анексував (приєднав) загарбані українські землі до т. зв. „братньої” Росії. Вбивства мирних громадян, розстріли російськими снайперами військових у Криму та війна проти України триває. Ілюстрація без коментарів.
 
 _2014-02-22 18:45:11

525 x 480, 56 кБ
Сьогодні 22 лютого 2014 р. НАСТАВ НОВИЙ ПЕРІОД В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ !!! ЗАВЕРШИЛАСЯ ЄВРОПЕЙСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ В УКРАЇНІ !!! Верховна Рада України Конституційною більшістю голосів 328 депутатів об 17 год. 12 хв. прийняла Постанову № 4193 про самоусунення Диктатора-тирана Януковича так як він не виконав самим же підписану вчора угоду, приняті Верховною Радою закони і самоусунувся втечею із Києва у невідомому напрямку. Згодом стало відомо що він таємно перебуває у гольф-клубі депутата міськради регіонала Юрія Сапронова, Гольф-клуб Superior Golf Club Kharkov офіційно відкритий 29.05.2009 р. у с. Пятихатки поблизу м. Харкова при шосе в напрямі до Росії. Також невідомо куди втікли Вбивці Захарченко, Пшонка та інші державні службовці !!! Писала преса що у Білорусії Захарченка і олігарха Курченка вигнало білоруське КГБ. У столиці Австрії м. Відні відкрили У палацах Януковича у Вкраденому ним Межигірї знайшли сотні фінансових документів корупцій на мільярди !!! Євро !!! Хабарів, закупівель і таємна документація на опозиціонерів, журналістів і навіть Пластунів !!! Активісти Відкрили на весь Світ Небувалу розкіш будинків, золота, машин, яхт і т. д. !!! В цей же час 17 год. 30 хв. новий міністр внутрішніх справ із м. Харкова вивіз звільнену постановою Парламенту політичного вязня Юлію Тимошенко. Прибуває у Київ на Майдан !!! Нового Президента Україна буде мати 25 травня 2014 р. на оголошених Президенських виборах України !!! Пророча російська приказка ,,жадность фраєра погубиля,, !!! Не дожив на посаді Президента України злодій, крадій, а найбільше Диктатор-тиран українського народу Янукович три дні до дня річниці своєї Президентської інаугурації. Розумні люди давно про це казали, інші про це мріяли знаючи диктатора і на це вказували десятків фактів і подій !!! З ганьбою пішов у небуття! А Герої України в тому числі ,,небесна сотня,, ним розстріляна залишиться навіки в історії Створення Справжньої Незалежної України !!! Слава Україні !!! Героям Слава!!!
1 _2014-02-22 18:49:207 лет назад
 

450 x 548, 135 кБ
Фінансові документи Кримінальний діянь Диктатора-тирана !!!
 
 _2014-02-20 23:57:47

620 x 465, 78 кБ
У День всеукраїнської Жалоби за загиблими 19 лютого 2014 р. відбулась Велика Трагедія Геноцид Українського Народу відбувся 20 лютого 2014 р.!!! Лише цього дня зранку владою тиранів та винайманими вбивцями було вбито – прицільно розстріляно снайперами вогнепальною зброєю майже 100 ! (сто) !!! українських протестантів Майдану !!! Постріли були прицільні в серце, голову, шию! Ця Трагедія ще більше шокує усю Україну та весь Світ !!! Серед вбитих із багатьох областей України США, Канада та Європейський Союз вводять політичні, економічні та фінансові санкції проти влади диктатора та тиранів !!! Відбулась понад 3-х годинна зустріч відомих міністрів Європейських держав з диктатором Януковичем однак результатів не дала Тиран-диктатор тримається влади і золотого унітаза. Із м. Дніпропетровська влада вислали переповнений вантажний автомобіль військовиків ля подальших вбивств українського народу і Бог наказав їх !!! Автомобіль на великій швидкості перевернувся - 3 (троє) загинули а усі решта поранені під вагою вантажівки!!! Бог також за вбивства покарає Тиранів: Януковича, Захарченка, Лукаш, Пшонку, Герман, Клюєва, Медведчука, Портнова, Лавриновича, Олійника, Єфремова, Чєчєтова та ще десятків подонків антиукраїнців !!! Депутатів регіоналів тиран-диктатор не пустив до Верховної Ради України щоб вони не проголосували за відміну вкрадених повноважень Диктатора!!! Та тільки об 23:00 годині справжніх 236 дійсних українських депутатів Проголосували Постанову За Припинення Вогню-Війни – це так званої диктаторської „антитиростичної операції”, усі силові структури повинні повернутися у місця дислокації і звільнення захоплених протестувальників. Голова ВР Рибак не прийшов а сховався за вказівкою Януковича, також ряд депутатів ВР втікли з грошима літаками до диктаторської Росії. Тиранів чекає Кара Божа і Суд Кримінальний та Міжнародний Трибунал за злочини проти людства!!! Їх повинна бути доля Гітлера, Сталіна, Чаушевску, Бен-Ладена, Каддафі та інших тиранів людства!!!
 
 _2014-02-19 01:48:43

468 x 340, 23 кБ
Пророчі слова Тараса Шевченка повністю реалізуються сьогодні !!! УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ ВСТАВАЙ !!! Уже другий день із 18 лютого 2014 р. не тільки в Києві але й по усій Україні йде Війна !!! Війна українців проти Тирана і його сатрапів !!! Вони уже вбили десятків !!! людей а тисячу !!! поранених !!! Подонки тітушки під керівництвом міліції бють і близько 23 години 18.02.2014 р. застрілели просту людину на вулиці Києва далеко поза Майданом !!! Беркут підпали Будинок Профспілок разом з людьми і пораненими !!! Беркут бетеером і водометами штурмував Майдан !!! Люди підпалили цей бетеер !!! У областях народ знову захопив Обласні державні адміністрації !!! Захопив і спалив відділення міліції Служби Безпеки України !!! Блокують військові частини !!! Близько об 00 годю 10 хв. 19.02.2014 р. беркут знову здійснив спробу штурму оборони Майдану але воїни Самооборони Майдану відбили наступ і захопили двох Беркутівцій які через Божу кару самі підірвалися на світло-шумових гранатах які позаду них кидали інші беркутівці !!! Одному з них вибито око іншому відірвало руку !!! Слова Т. Шевченка повністю справдилися про вражу злу кров ворогів українців !!! Так це вороги України і українців бо справжні патріоти би відмовилися від виконання злочинних наказів Януковича про Війну з власним народом !!! Янукович сидьть на золотому унітазі на вул. Банковій і ховається від опозиціонерів які прийшли до адміністрації президента!!! Блокують мобільний телефон, телебачення 5-й канал, інтернет видання і сайти!!! Європа і Світ уже розпочали розмови про реальні санкції проти диктаторів і організаторів Війни з власним народом !!! У Львові люди підпалили військову частину № 4114 на вул. Стрийській і захопили зброю!!! Горять у Львівській прокуратурі кримінальні справи заведені на мирних протестувальників у Львові!!! Багато відділів беркуту у містах усієї України блокують люди і вони - беркут не хочуть їхати і воювати з власним народом !!! Війна із вогнепальною зброєю триваю Україню !!! Народ вставай захищой своє життя від банди-вбивць Януковича - Диктатора-Тирана-Вбивць те тільки чоловіків але й жінок українців !!! Йому ні НАРОД ні БОГ не ПРОСТИТЬ ЦЕ !!! в даний час облога Майдану Триває люди обороняються. ВІЙНА ЯНУКОВИЧА ТРИВАЄ НАРОД УКРАЇНИ ПРИБУВАЄ І ВІДСТОЮЄ СВОЇ ПРАВА НА ЖИТТЯ ЯКЕ ЦЕЙ ТИРАН-ДИКТАТОР ВІДБИРАЄ !!!
 
 _2014-02-04 08:14:39
До 200-річчя з дня народження генія України - Тарас Шевченко дав нам Великий Заповіт:

"…Вставайте,

Кайдани порвіте

І вражою злою кров’ю

Волю окропіте" !
 
 _2014-01-28 13:49:56
Сьогодні перша перемога українського Народу ! Верховна Рада скасувала свої Драконівсько-тоталітарні Зекони ! А корупціонер-антиукраїнець Азаров написав заяву про Відставку ! ВСТАВАЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ ДО ПОВНОЇ ПЕРЕМОГИ !!! Слава Україні ! і ГЕРОЯМ УКРАЇНИ СЛАВА !
 
 _2014-01-22 23:57:25

640 x 360, 42 кБ
22 січня 2014 р. День Не Соборності ! Це уже 4 день круглодобово триває ВІЙНА ! ! ! тоталітарної, корумпованої, олігархічної узурпованої влади із Своїм же мирним Українським Народом. Вчора розділи 2 будівельників на мороз, побили і обстріляли їх у спину як радянські НКВДисти. Прицільним кулями стріляли у Жінок Медиків та Жінок Журналістів, пенсіонерів били їх – Це ТИРАНИ – ЗВІРІ ! ! !
А зранку Сьогодні по звірськи ростріляно ВОГНЕПАЛЬНОЮ ЗБРОЄЮ (це навіть владна Прокуратура підтвердила) і вбито (замордовано) яничарами понад 10 мирних українців мітингувальників із євро майдану. Це лише 6 (шість) загально відомих смертей бо інші смерті влада скриває. Були серед них і викрадені а потім вбиті ! Такого ще цілий Світ не бачив в Україні. Так навіть нацисти не робили як це робить нібито українська влада із своїм же українським народом. Вони вірні учні тоталітарного комунізму які теж так чинили із українським народом. Узурпатор влади Янукович уже два місяці говорить одне а одразу робить інше. На Йорданські свята був у церкві і сьогодні був у церкві але яке ж це Блюзнірство, Богохульство, Цинізм, Підлість… як тут же вбиває мирних людей ! Також і ще один псевдо українець Азаров сьогодні за вбивства українців подякував вбивцям, сказав що ними - тиранами пишається і пообіцяв мзду – крадені українські гроші для найманців вбивць. Згодом теж сьогодні цей ХОЛУЙ Азаров утік у Європу на курорт Давос (Швейцарія) у яку не пустив Україну. Офіційна причина нібито на конференцію, однак там у банках є його гроші а точніше крадені українського народу податки, також у столиці Австрії м. Відні купив за наші гроші собі Палац ! Однак Європа усе уже зрозуміла і скасувала його виступ як тоталітарного диктатора. Нехай повертається в Україну і разом з диктатором Януковичем, Клюєвим, Герман, Портнов, Пшонка, Захарченком, Олійником, Колісниченком, Чєчєтовим, Медведчуком, Ахметовим та іншими повинні застрілитися як Гітлер, Кирпа, Кравченко та інші тирани, або тоді їх уже чекає доля тиранів: Кадафі, Бен-Ладена – ТІЛЬКИ ШНУРОК НА ШИЇ ТА ПОВІШЕНІ УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА ЇХНІЙ ЖЕ КРИВАВІЙ МЕТАЛЕВІЙ ЙОЛЦІ ! ! !
А невинно убиті патріоти своєї Батьківщини України: львів’янин, кандидат наук, українець вірменського походження, білорус член УНА-УНСО та інші повинні бути поховані на вул. Грушевського яку перейменувати на Героїв Євромайдану та поставити Пантеон як Святих Мучеників За Вільну і Соборну Україну від Тирана-узурпатора у ХХІ столітті. Вставай УКРАЇНО ДО ПОВНОЇ ЗБРОЇ !!! Завтра Всеукраїнський Страйк на підприємствах, організаціях установах !!! Захищай НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ! ! !
 
 _2014-01-20 00:59:20
Злочинна і тоталітарна влада узурпувала владу знищивши демократію тож тепер уже другий день у м. Києві на вул. М. Грушевського Революція іде !!! Палає автомобільна техніка Внутрішніх військ які стріляють до протестувальників !!! Є численні поранені і травмовані !!! А влада і надалі прикидаєтьсч глухою і сліпою !!! Тож її тепер мабуть винесуть вперед ногами !!! До Перемоги Український народе !!!
 
 ...2013-12-11 09:36:29
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ ВСТАВАЙ !!! ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА ВІД ТИРАНІЇ ЯНУКОВИЧА !!! МИРНИЙ ЄВРОМАЙДАН ЗЛОЧИННА ВЛАДА РОЗГАНЯЄ БРУТАЛЬНОЮ СИЛОЮ !!! ВСТАВАЙ УКРАЇНО !!! ЗАХИЩАЙ СВОЮ І НАЩАДКІВ СВОБОДУ !!!
1 _2014-01-15 10:45:357 лет назад
 

720 x 479, 40 кБ
Нічний штурм Майданівців звіриними спецпідрозділами "Беркут" 11.12.2013 р.! Цілу ніч гуділи сирени, безперервно люди били в церковні дзвони у Києві та по інших численних містах і селах України скликаючи на Майдан український народ, як і 1000 років тому скликали український народ проти вбивць мирних людей під час нападу монголо-татар ! У прямому ефірі телебачення, радіо та інтернету на весь світ показували звірства і тиранію злочинної, олігархічної влади Януковича на Україні !
 
 ...2013-12-08 19:25:30

650 x 366, 189 кБ
Тоталітарного комуністичного Ідола Повалено !!!
 
 ...2013-12-01 15:20:54

600 x 400, 195 кБ
Україно Вставай !!! Європейська Революція !!! Ми Переможемо Злочинну Владу !!!
 
 ...2013-11-30 22:03:10
ВСТАВАЙ УКРАЇНО !!! УКРАЇНО ВСТАВАЙ !!! Цьому Януковичу запхай Цю Ялинку у сраку або посади його сракою зверху на палю !!! За Пролиту Невинну Українську Кров, За Антикоституційні дії, за Антинародні його Дії і Дії його злодійської банди Азірова-Захарчінка-Пшинкі їх має Чекати Доля Чаушевску-БенЛадена-Гітлера-Каддафі та інших диктаторів Вбивць свого Невинного Народу !!!!! ВСТАВАЙ УКРАЇНО !!! УКРАЇНО ВСТАВАЙ !!! Безстроковий Всеукраїнський Страйк !!!!!!! ВСТАВАЙ УКРАЇНО !!! УКРАЇНО ВСТАВАЙ !!!
 
 ...2013-11-30 21:40:51
Велике обурення і протест діям злочинної влади 30.11.2013 р. у Києві. УКРАЇНА ВСТАВАЙ !!! Всенародний Безстроковий Український Страйк !!! УКРАЇНА ВСТАВАЙ !!! УКРАЇНА ВСТАВАЙ !!!
 
 богдан турів2012-02-09 14:06:13
Дякую за Вашу працю
 
 Ірина2011-06-27 17:06:05
Я шукаю свої корені. Мої батьки родом з славного Борислава.
Мама Заслужений журналіст України, поетеса (має кілька збірок), член національної спілки журналістів України Харів Ганна Степанівна. Вона живе у Луцьку Волинської області. Батько пенсіонер. Має багато цікавого матеріалу.Може маєте якісь відомості про родини Кліщ, Бориславська, Крючкевич, Гандель?Буду вдячна за відповідь.
 
 matiyko.io.ua2011-05-07 21:27:56
Олеже, дякую за Твою сторінку !
 
 ima - Napoli - Italy2009-11-13 09:49:44
dobrogo dnja.
 
 Мила - Новосибирск - Russian Federation2009-09-01 06:38:29
Здравствуйте!Я в списках увидела своего прадедушка Пекось Яна и наверно прабабушку.. Ошибиться не могу, ведь фамилия у нас очень редкая! Интересно найти родственников и переписываться)) Меня зовут Пекось Мила и мне 23 года.
 
 Наталочка - Трускавець - Ukraine2009-03-16 01:28:02
О, дякую за відповідь!
 
 Наталочка - Трускавець - Ukraine2009-03-09 13:05:03
Вибачте, будь-ласка, може не по темі пишу... Я хотіла б дізнатись таку річ, у вас в Бориславі здається є дит будинок, хотіла б чимось допомогти, книгами якимись, речами... Може знаєте адресу, чи телефон, і чи потрібна якась допомога. Буду вдячна за відповідь.
1 Олег - м. Борислав - Україна2009-03-10 13:19:5011 лет назад
 Дитячий будинок "Оріана", м. Борислав, 82300, вул. Т. Шевченка, 111. Завідувач Костира Ірина Остапівна. Тел.: (248) 4-21-83.
 
 marta - rum - Italy2008-10-31 21:17:25
monte livata
 
 Олег Іванчук - Львів - Україна2008-10-29 17:28:35
Олеже! Ти молодець, але один у полі не воїн. Тому звертаюсь до всіх бориславців з проханням долучатися до написання славної історії нашого прекрасного міста, його мешканців, вихідців з Борислава тощо.
 
 Ірен Баб'як-Ремінгт - Вінніпег - Канада2008-02-01 19:22:44
Доброго дня пане Олеже !!! Я в захваті від роботи яку Ви ведете . Можу тільки виразити своє захоплення і сказати Вам - ДЯКУЮ ! Ви являєтесь тим началом яке так потрібно Українській молодій нації. Хочу побажати Вам здоровя , молодечої звитяги , терпіння , простого людсьского щастя , і осмислення сучасниками Вашого творчого доробку. На жаль історія показує що справжніх гігантів духу не завжди визнають сучасники. Тому крепіться любий мій Олеже !!! Я з тобою назавжди.
 
 Yura - Lviv - Ukraine2007-12-31 11:52:20
Добрий день Олег Микулич. Може якась інформація є в Романа Тарнавського. В свій час він записав на магнітну плівку інтервю з моїм дідом Муйла Григорієм Михайловичем. З повагою Муйла Юрій (lasting@mail.lviv.ua)
 
 Yura - Lviv - Ukraine2007-12-31 11:44:31
Добрий день Олег Микулич. Шукаю іномарцію про свого діда Муйла Григорія Михайловича (останній січовий стрілець м.Борислава помер в 1993 році. З повагою Муйла Юрій (lasting@mail.lviv.ua) Буду дуже вдячний.
 
 Alexander - Calgary, Alberta - Canada2007-12-28 10:34:14
Good job, Mr. Oleg Mikulich. It was a pleasure indeed to visit your website. Borislav is my "рiдноi" town, my family, originally from Wolanka and Nahujewycze (silo Ivana Franki) used to live here last time 50 years ago. I went to school on Kosciuszko street (ex ulica Panska), I believe it is known today as Shevchenko Street. I recall small monument to Adam Mickiwicz in front of the school Best wishes, Alexander S. Oil and Gas Engineer Calgary, Alberta, Canada
 
 Олег - Київ - Ukraine2007-06-08 16:35:06
Мої малюнки бориславських вулиць, будинків. 1998 - 1999р. Вулиця Шевченка - ""Промінвестбанк" та цікавий будиночок далі за колишньою взуттєвою фабрикою. Може хтось знає більше про ці будинки?
 
 Tatyana - washington - United States2007-03-29 21:51:10
Vsim Privit! ya takozh hochu podyakuvati vam, Oleg, za tsei site. Pislya 12 rokiv v shtatah, ya prodovzhuu lubiti Borislav i kozhen den', hoch na korotku mit', zgaduu pro nyogo. Meni duzhe priemno znati, shcho ya ne odna.
 
 HUSKY - Walbrzych - Poland2007-02-04 20:56:55
Czeњж Oleg! Bardzo pdoba mi siк twoja strona na necie! Niewiedziaіem їe byіeњ zaangaїowany w POMARAСCZOWҐ REWOLUCJE-POPIERAM!!! Pozdrawlaju Artur!! Trymajsia,pazdrawlaju wsiech twajich drugow!!!
 
 Пласт - Cherkasy - Ukraine2006-11-02 21:21:16
www.pisni.org.ua/persons/615.html авторська пісня Костянтина Павляка, уродженця м. Борислав
1 Пласт - Cherkasy - Ukraine2006-11-17 13:01:4914 лет назад
 

400 x 367, 23 кБ
pisni.org.ua/persons/615.html pisni.org.ua/persons/615.htmlВаше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя


Страницы: 1 2

free counters Locations of visitors to this page