ОПУБЛІКОВАНА ПРАЦЯ ОЛЕГА МИКУЛИЧА

 
 

ОПУБЛІКОВАНА ПРАЦЯ ОЛЕГА МИКУЛИЧА

Тарнавський Р., Микулич О. Книга пам’яті бориславців та східничан. – Дрогобич, 2004. – 182 с. Продовження 4.



Продовження 4.

Втрати населення Борислава та Східниці, представників цивільної радянської влади, міліції та „ястребків” під час боїв між ОУН-УПА з серпня 1944 до 1953 рр.

Анісімов Іван Степанович, 1920 р.н., рос., Східниця, механік автоколони V нафтопромислу, вбитий 17.09.1946 р.
Большаков Анатолій Іванович, 1923 р.н., рос., бухгалтер, вбитий 11.11.1951 р.
Баранников Василь Сергійович, 1928 р.н., військовослужбовець в/ч 6427, рос., вбитий 12.09.1049 р.
Бащенк Яків Леонтович, 1905 р.н., інвалід ІІ групи, вбитий 07.09.1945 р.
Бровар Григорій Степанович, 1863 р.н., сторож ІХ нафтопромислу, вбитий 16.07.1946 р.
Булкін Андрій Іванович, 1901 р.н., рос., пшоновар озокеритної шахти, вбитий 21.08.1950 р.
Вільніцький Антон Миколайович, 1905 р.н, білорус, пшоновар озокеритної шахти, повішений 10.11.1947 р.
Вільніцький Георгій Антонович, 1938 р.н., білорус, учень СШ № 3, повішений 10.11.1947 р.
Вірт Осип Михайлович, 1900 р.н., голова профспілки 8 нафтопромислу, вбитий 12.02.1945 р. бійцями ОУН.
Герник Антон, загинув 29 березня 1949 р. в Губичах, згорів у хаті під час бою між бійцями УПА та НКВС.
Герник Марія, загинула 29 березня 1949 р. в Губичах, згоріла у хаті під час бою між бійцями УПА та НКВД.
Журавчак Осип Михайлович, 14.02.1919 р.н., Східниця, вбитий 02.05.1952 р. „ястребками”.
Заліщук Євстахій Михайлович, вбитий „ястребками” в листопаді 1945 р.
Івасечко Михайло Михайлович, 1926 р.н., укр., вбитий 14.04.1947 р.
Ільків Степан Васильович, 1939 р.н., укр., вбитий гранатою 07.07.1949 р.
Калантась Олександр Іванович, 1910 р.н., восковар озокеритової шахти, повішений.
Каторчин Микола Олексійович, 1904 р.н., рос., гол. бухгалтер, вбитий 31.06.1949 р.
Кірч Михайло Панькович,1916 р.н., укр., пом. оператора ІХ нафтопромислу, вбитий бійцями УПА 30.08.1946 р.
Клепач Микола Іванович, 1929 р.н., укр., вбитий 29.07.1948 р.
Коваль Андрій Базильович, 1900 р.н., с. Східниця, поляк, водій V нафтопромислу, вбитий пострілом 16.11.1945 р.
Коновалова Діаса Григорівна, 1924 р.н., рос., вбита 25.05.1945 р.
Королишин Степан Іванович, 1920 р.н., укр., міліціонер, вбитий 13.12.1947 р.
Коцко Володимир Степанович, 1926 р.н., нач. Комунгоспу, вбитий бійцями УПА 16.01.1946 р.
Коцко Броніслава Теодорівна, 1927 р.н., вбита бійцями УПА 16.01.1946 р.
Кравцева Катерина Іванівна, 1904 р.н., рос., вбита бійцями УПА 19.02.1947 р.
Кравцева Елена Миколаївна, 1930 р.н., рос., вбита бійцями УПА 19.02.1947 р.
Кудрявцев Дмитро Іванович, 1095 р.н., рос., заготівельник, вбитий бійцями УПА 07.08.1947 р.
Кулинич Анна Петрівна, 1925 р.н., укр., померла від поранення в голову 09.09.1945 р.
Кунців М., оператор 1-го нафтопромислу, повішений в квітні 1946 р.
Кунців Богдан, син Кунціва М., повішений в квітні 1946 р.
Кунців – дружина Кунціва М., вбита в квітні 1946 р.
Кутковський Осип Михайлович, 1889 р.н., інженер 2-го нафтопромислу, вбитий 13.04.1945 р.
Кутковська Марія Станіславівна, 1904 р.н., вбита 13.04.1945 р.
Кутковський Юліан Осипович, 1931 р.н., вбитий 13.04.1945 р.
Кушнір Євген Андрійович, 1925 р.н., боєць ВОХР, вбитий під час виборів 18.12.1947 р.
Кушнір Євген Андрійович, 1925 р.н., укр., боєць ВОХР, вбитий під час виборів 18.12.1947 р.
Лабанців Ілько Іванович, 1920 р.н., вбитий у 1944 р.
Лейбич Микола Григорович, 1896 р.н., укр., охоронник ВОХР, вбитий 20.12.1945 р.
Лейбич Федір Григорович, 1914 р.н., укр., начальник охорони „Укрнафта”, вбитий бійцями УПА 22.10.1946 р.
Лейбич Олена Іванівна, 1914 р.н., укр., вбита бійцями УПА 22.10.1946 р.
Лесюк Стах, 1903 р.н., смт Східниця, вбитий у 1944 р.
Лесюк Михайло, 1919 р.н., смт Східниця, вбитий у 1944 р.
Лігарські Франц Осипович, 1882 р.н., поляк, коваль, вбитий 03.09.1945 р.
Логут Андрій Теодорович, 1898 р.н., поляк, майстер-прораб контори буріння, вбитий 24.05.1945 р.
Лучінській Василь Петрович, 1910 р.н., рос., секретар обкому профспілки повішений 23.07.1948 р.
Луців Михайло Григорович, 1904 р.н., укр., оператор ІІ нафтопромислу, вбитий 16.07.1947 р.
Луців Розалія Артемівна, 1906 р.н., укр., домогосподарка, вбита 16.07.1947 р.
Луців Богдан Михайлович, 1931 р.н., укр., учень, вбитий 16.07.1947 р.
Мазур Василь Іванович, 1896 р.н., укр., Східниця, моторист V нафтопромислу, помер від вогнепальної рани 1945 р.
Мазуренко Семен Лукич, 1924 р.н., Східниця, укр., водій V нафтопромислу, вбитий 12.07.1947 р.
Майхрович Мечислав Олександрович, 1925 р.н., поляк, пом. бурильника VІІІ нафтопромислу, помер від поранення 11.05.1945 р.
Малуш Михайло Отаназович, 1915 р.н., укр., робітник контори буріння, вбитий 12.01.1946 р.
Марич Михайло Іванович, 1903 р.н., поляк, дестиляторщик, вбитий 03.01.1945 р.
Марухно Марія Йосипівна, 1928 р.н., укр., боєць 262 загону ВОХР, вбита 26.07.1948 р.
Матковський Роман Осипович, 1916 р.н., укр., електромонтер електростанції, вбитий 05.05.1945 р.
Михаць Магда Якубівна, 1914 р.н., трагічно загинула літом 1947 р.
Мойсевич Федір Олександрович, 1923 р.н., оператор ІХ нафтопромислу, укр., вбитий 23.01.1951 р.
Мотовиляк Ярослав Степанович, 1940 р.н., укр., вбитий 10.02.1949 р.
Начас Іван Назарович, 1925 р.н, смт Східниця, задушений 07.06.1947 р.
Онишків Ольга, 1898 р.н., смт Східниця, загинула 21.04.1945 р.
Орещенков Леонід Федорович, 1919 р.н., рос., помер від вогнепальної рани 25.08.1947 р.
Паперковський Едвард (Paperkowski Edward), 1899 р.н., Східниця, загинув 21.04.1945 р.
Пелехач Любомира Василівна, 1926 р.н., укр., вбита 26.02.1946 р.
Перешчна Віра Дмитрівна, 1922 р.н., рос., домогосподарка, вбита 09.09.1947 р.
Пинах Адам Юркович, 1931 р.н., поляк, вбитий осколками гранати 03.03.1945 р.
Підгурська Марія Андріївна, 1897 р.н., полька, різноробоча, застрілена 25.05.1945 р.
Пітровський В’ячеслав Владиславович, 1930 р., поляк, вбитий 08.10.1944 р.
Помірковський Едвард, Східниця, поляк, вбитий бійцями ОУН-УПА.
Помірковська, дружина Едварда, полячка, Східниця, вбита бійцями ОУН-УПА.
Попович Тадей Петрович, 1920 р.н., поляк, начальник друкарського цеху в друкарні, вбитий біцями УПА 29.06.1947 р.
Прокопик Микола Іванович, 1927 р.н., слюсар рудоуправління, помер (вбитий) вогнепальною зброєю 1952 р.
Прохонік Микола Іванович, 1927 р.н., укр., слюсар рудоуправління, вбитий 13.01.1952 р.
Ражева Лідія Миколаївна, 1924 р.н., рос., секретар енергокомбінату, померла від пострілу в голову 09.09.1945 р.
Рогуля Володимир Сергійович, 1925 р.н., рос., військовослужбовець в/ч 6427, вбитий через повішення 12.09.1949 р.
Сидоренко Іван Якович, дільничий, уповноважений 1 загону міліції, вбитий бійцями УПА, 04.07.1947 р.
Слободянюк Володимир Іванович, 1930 р.н., укр., охоронник, повішений 5.10.1947 р.
Смушкевич Кароль Іванович, 1880 р.н., поляк, сторож ІV нафтопромислу, убитий 22.11.1945 р.
Сьлєнчко Анеля Байтазаровна, 1922 р.н., полька, домогосподарка, вбита 18.01.1945 р.
Титикайло Юзефа Григорівна, 1931 р.н., учениця, убита невідомими, 22.10.1947 р.
Тлустий Фелікс Андрійович, 1921р.н., укр, робітник товарної кантори, повішений 08.05.1948 р.
Тузиченко Микола Олександрович, 1912 р.н., укр., опер. працівник МВД, убитий бійцями УПА 07.08.1949 р.
Ураєв Леонід Іванович, 1921 р.н., рос., робітник лісопильного заводу, вбитий 31.01.1946 р.
Чернов Микола Іванович, 1921 р.н., судовий виконавець, рос., убитий бійцями УПА 16.07.1946 р.
Черепанов Петро Федорович, 1908 р.н., начальник лісопункту в Тустановичах, убитий бійцями УПА 12.06.1946 р.
Чередниченко Степан Григорович, 1909 р.н., начальник 1-го відділу міліції, убитий бійцями УПА 16.01 1946 р.
Чешифиян Микола Данилович, 1922 р.н., укр., стрілок 263 загону ВОХР, убитий 15.07.1949 р.
Шерерт Зігмунд, Східниця, поляк, вбитий бійцями ОУН-УПА.
Шерерт, Східниця, дружина Зігмунда, вбита бійцями ОУН.-УПА.
Шерерт, Східниця, дитина Зигмунда, вбита бійцями ОУН-УПА.
Шимейко Семен Якубович, 1891р.н., укр., бригадир VІІІ нафтопромислу, вбитий 02.02.1945 р.
Шикета Микола Онуфрович, 1909 р.н., укр., гірник, убитий 13.11.1949 р.
Фаєк Іван Іванович, 1900 р.н., голова обкому профспілок нафтової промисловості, поляк, убитий бійцями УПА 10.08.1945 р.
Федорченко Василь Васильович, 1920 р.н., укр., вчитель ремесленого училища № 4, вбитий 21.08.1945 р.
Філібрович Михало Броніславович, 1902 р.н., поляк, пом. бурильника, вбитий 17.01.1946 р.
Яценко Микола Іванович, рос., боєць 262 загону ВОХР, убитий 03.07.1948 р.


Бориславці та східничани арештовані та депортовані в 1944-1953 рр.

Адашов Василь Андрійович, 1919 р.н., помер 20.09.1949 р., акт про смерть незаповнений.
Айхлер Мартин Устинович, 27.04.1905 р.н., арешт 04.09.1944 р.
Айхлер Ольга Миколаївна, 1914 р.н., Східниця, депортована у 1947 р.
Айхлер Іреней Мартинович, 1938 р.н., Східниця, депортований у 1947 р.
Андрушків Анна Ільківна, 1919 р.н., арешт у 1944 р.
Андрушків Марія Теодорівна, 1912 р.н., депортована у 1949 р.
Андрушків Іван, 1906 р.н., арешт у 1944 р.
Андрушків Юрій Миколайович, 1929 р.н., депортований 22.01.1946 р.
Андрушко Ю. С., оператор, арешт 10.10.1948 р.
Андрушко Іван Іванович, 1895 р.н., укр., помер в 1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Андрушко Юрій Іванович, 102 р.н., укр., помер 24.08.1946 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за №00674.
Бабич Григорій, депортований у 1947 р.
Бабич Роман, депортований у 1947 р.
Бабич Ольга Михайлівна, депортована у 1947 р.
Бабич Георгій Григорович, депортований у 1947 р.
Бабич Михайло Григорович, 1912 р.н., депортований у 1947 р.
Бабич Емілія, депортована у 1947 р.
Бабич Стефанія Іванівна, 1911 р.н., укр., померла 25.02.1955 р., акт про смерть незаповнений.
Баб’як Іван, депортований у 1947 р.
Баб’як Ольга, депортована у 1947 р.
Багрій Василь Юркович, 1918 р.н., бурильник НГВУ, арешт у 1947 р.
о. Байрак Віталій, 24.02.1907 р.н., с. Швайківці (Тернопільщина), ієромонах, священик УГКЦ в Бориславі (Потік) в 1944?-45 рр., 17.09.1945 р. арештований Управлінням НКДБ, вбитий 16.05.1946 р. катами НКВД в Дрогобицькій в’язниці на „Бригідках”, там під парканом похований. У Львові 27.06.2001 р., як мученика за віру, проголошений Папою Римським Іван Павлом ІІ Святим.
Баран Марія Федорівна, 1889 р.н., Східниця, депортована у 1948 р.
Баран Олексій, 1887 р.н., Східниця, депортований у 1948 р.
Баран Матрона Миколаївна, Східниця, депортована.
Баран Теодора Олексіївна, 1923 р.н., Східниця, арешт 05.11.1948 р.
Баран Катерина Олексіївна, 1921 р.н., Східниця, арешт 05.11.1948 р.
Баран Степан Олексійович, 1925 р.н., Східниця, арешт 05.11.1948 р.
Баран Михайло Васильович, 1923 р.н., Східниця, арешт у 1944 р.
Бачинський Василь Миколайович, 1886 р.н., депортований у 1947 р.
Бачинська Катерина Василівна. 1895 р.н., депортована у 1947 р.
Бачинська Меланія Василівна, 1927 р.н., депортована у 1947 р.
Бачинська Лонгина Василівна, 1929 р.н., депортована у 1947 р.
Бачинський Ярослав Васильович, 1914 р.н., арешт у 1944 р.
Бачинський Богдан Васильович, 1913 р.н., укр. арешт 06.08.1946 р., в’язень, помер 6.09.1945 р.
Бачинська Дарія Василівна, 1925 р.н., арешт 25.07.1947 р.
Бачинська Єфросинія Василівна, 1923 р.н., арешт у червні 1947 р.
Белінський М. Ф., кочегар, арешт 09.04.1951 р.
Белінський А., кочегар, арешт 22.09.1945 р.
Бек Тижус Іванович, 1891 р.н., поляк, помер 09.08.1945 р. в Дрогобицькій в’язниці.
Бердель Рудольф Станіславович, 1897 р.н., помер 02.11.1946 р., наказ УМВС.
Берцак Михайло Онуфрович, 1912 р.н., арешт у 1945 р.
Берцак Стефан Онуфрович, 1901 р.н., арешт у 1945 р.
Бігуцька Магда Дмитрівна, 1904 р.н., Східниця, депортована у жовтені 1947 р.
Бігуцька Розалія Павлівна, 1924 р.н., Східниця, депортована у жовтені 1947 р.
Бігуцька Катерина Павлівна, 1927 р.н., Східниця, депортована у жовтні 1947 р.
Бігуцька Ольга Павлівна, 1930 р.н., Східниця, депортована у жовтні 1947 р.
Бігуцький Павло Михайлович, 1901 р.н., Східниця, арешт в 1946 р., помер в Комі АРСР 20.10.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
сс. Олімпія в миру Ольга Біда, 1903 р.н., с. Цеблів Сокальського р-ну Львівської обл., вступила до Згромадження Сестер св. Йосафата, у 1938 р. стає Настоятелькою Дому Сестер Служебниць (монастир) у м. Хирові, 1950 р. арештована НКВД і відправлена до Бориславської в’язниці на Мразниці (пересильний табір) де перебувала 6 тижнів, за „антирадянську діяльність” дістала вирок довічне заслання у с. Харськ Молчановський р-н Томської обл., там 23.01.1952 р. знесилена важкими терпіннями і хворобами померла. У Львові 27.06.2001 р., як мученицю за віру, проголошена Папою Римським Іван Павлом ІІ Святою.
Білас Євгеній Михайлович, 1935 р.н., укр., помер 8.09.1954 р. в м. Воркута.
Біляк Богдан Васильович, 1930 р.н., укр., помер 28.09.1952 р., акт про смерть незаповнений. Бішко Євстахій Максимович, 1890 р.н., депортований 22.07. 1950 р.
Бішко Анна Дмитрівна, 1893 р.н., депортована 26.06. 1950 р., померла у 1954 р. в Сибірі.
Бішко Осип Євстахович, 1925 р.н., арешт у 1948 р.
Бішко Мирослав Миколайович, 1929 р.н., арешт 17.05.1948 р.
Бобешко Степан Прокопович, 1913 р.н., смт Східниця, арешт у 1944 р.
Будз Олексій Олексійович, Східниця, депортований.
Будз Анатолій Олексійович, Східниця, депортований.
Будзар Михайло Іванович, 1925 р.н., робітник НГВУ, арешт у 1949 р.
Бульбах Стефан Іванович, 1906 р.н., депортований у 1947 р.
Бульбах.
Бульбах Ліда Іванівна, 1925 р.н., арешт у 1946 р.
Бульбах Ліда Стефанівна, депортована у 1947 р.
Блинда Іван Якимович, арешт у 1944 р.
Братковський, пом. оператора, арешт 01.05.1945 р.
Ваврик Степан Васильович, депортований у 1947 р.
Ваврик Анна, депортована у 1947 р.
Ваврик Ярослав Степанович, 1930 р.н., депортований у 1947 р.
Ваврик Ірина Степанівна, 1923 р.н., арешт 19.12.1945 р.
Ваврик Марія Степанівна, 1921 р.н., арешт у 1945 р.
Ваврик Павліна Михайлівна, 1903 р.н., арешт 5.11. 1945 р.
Ваврик Дмитро Степанович, 1896 р.н., арешт у 1945 р.
Важни Броніслав (Ważny Bronislaw), арешт, загинув в Воркуті.
Веприк Магдалина Василівна, 1928 р.н., арешт у 1947 р.
Веприк Павло Теодорович, 1912 р.н., арешт у 1945 р.
Веприк Василь Теодорович, 1898 р.н., арешт 17.09.1947 р.
Вименський Михайло Франкович, 1906 р.н., кочегар НГВУ, депортований у 1951 р.
Витвицький Іван Стеапаноич, 1888 р.н., депортований у 1950 р.
Витвицька Стефанія Іванівна, 1926 р.н., депортована у 1950 р.
Витвицька Марія Теодорівна, 1893 р.н., депортована у 1950 р.
Витвицький Ярослав, арешт у 1947 р.
Владіміров Олексій Петрович, 1921 р.н., рос., помер 22.02.1949 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Войтек Казимир Йосифович, 1890 р.н., Східниця, поляк, помер 09.04.1947 р., акт про смерть зареєстровано впорядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Войтович Ольга Львівна, 1919 р.н., Східниця, арешт у 1947 р.
Войтович Розалія, Східниця, депортована за приналежність до ЄХБ.
Войтович Лев, Східниця, депортований за приналежність до ЄХБ, не повернувся.
Войтович Ярослав, Східниця, депортований.
Войтович Ірина, Східниця депортована, не повернулась.
Войтович Стефанія, Східниця, депортована, не повернулась.
Гавенда Осип Іванович, 1890 р.н., слюсар НГВУ, арешт у 1951 р.
Гаврилів Степан Дмитрович, 1888 р.н., депорований у 1947 р.
Гаврилів Анна Миколаївна, 1903 р.н., депортована у 1947 р.
Гаврилів Володимир Степанович, 1925 р.н., депортований у 1947 р.
Гаврилів Зеновій Степанович, 1930 р.н., депортований у 1947 р.
Гаврилів Федір Васильович, 1898 р.н., укр., помер 30.03.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Гайдук Ян Михайлович, 1923 р.н., пропав безвісти.
Гаман Юрій, арешт у 1946 р.
Гарасим Степан Іванович, 1903 р.н., депортований у 1950 р.
Гарасим Ярослав Степанович, 1938 р.н., депортований у 1950 р.
Гарасим Степанія Степанівна, 1931 р.н., депортована у 1950 р.
Гарасим Сидонія Степанівна, 1928 р.н., арешт 28.10. 1948 р.
Гарасим Михайло Степанович, 1930 р., арешт у 1948 р.
сс. Лаврентія в миру Левкадія Гарасимів, 1911 р.н., с. Рудники Миколаївського р-ну Львівської обл., 1931 р. вступила до Згромадження Сестер св. Йосафата, з 1938 р. у Домі Сестер Служебниць (монастир) у м. Хирові, 1950 р. арештована НКВС і відправлена до Бориславської в’язниці на Мразниці (пересильний табір) де перебувала 6 тижнів, за „антирадянську діяльність” дістала вирок довічне заслання у с. Харськ Молчановський р-н Томської обл., там 28.08.1952 р. знесилена важкими терпіннями і хворобами померла. У Львові 27.06.2001 р., як мученицю за віру, проголошена Папою Римським Іван Павлом ІІ Святою.
Гарасимів Марія Кирилівна, Східниця, депортована.
Гарасимів Олексій Петрович, Східниця, депортований.
Гарасимів Юлія Семенівна, Східниця, депортована.
Гарасимів Петро Олексійович, Східниця, депортований.
Гвоздецький І., робітник, арешт 16.05.1945 р.
Гвоздецький Михайло Іванович, 1903 р.н., укр., помер 14.02.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Германович Дмитро Лукович, 1903 р.н., смт Східниця, укр., арешт у 1944 р., помер 01.04.1946 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за №00674.
Геш Е. Ф., токар, арешт 08.01.1946 р.
Гівчак Розалія Дмитрівна, Східниця, депортована.
Гладкий (Gładki), 1923 р.н., м. Борислав, арешт в 1944 р., помер в в’язниці Дрогобича у 1945 р. Говіщак Марія, 1893 р.н., арешт у 1947 р.
Говіщак Станіслав, 1931 р.н., арешт у 1947 р.
Говіщак Михайло, арешт у 1947 р.
Говіщак Володимир Михайлович, 1933 р.н., арешт у 1947 р.
Говіщак Євген Михайлович, 1930 р.н., арешт у 1946 р.
Говіщак Адам, 1925 р.н., арешт у 1947 р.
Гоік Мирон Петрович, 1922 р.н., укр., помер 01.10.1949 р., акт про смерть незаповнений.
Голяк Ярослава Теодорівна, Східниця, депортована.
Гомзяк І. О., оператор, арешт 18.10.1945 р.
Горлінський Микола Антонович, 1901 р.н., поляк, помер 09.02.1950 р. у дрогобицькій в’язниці, акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Горленко Павло Федорович, 1898 р.н., укр., помер 11.04.1953 р., розпорядження МВД Дрогобицької області.
Гошовський Олександр Ігнатович, 1899 р.н., бурильник НГВУ, арешт у 1946 р.
Град Василь Іванович, 1903 р.н., робітник НГВУ, арешт у 1951 р.
Гресько Микола Васильович, 1922 р.н., укр., помер 17.06.1945 р. в м. Харкові, пересильний пункт НКВД.
Грошек Йосиф Андрійович, 1897 р.н., поляк, Східниця, арешт, помер 22.05.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Грушка Юліан Станіславович (Gruschka Julian), 1925 р.н., арешт 24.11.1944 р.
Гузар Стефан Миколайович, 1921 р.н., стрілочник НГВУ, арешт у 1950 р.
Гузичак Ярослав Юркович, 1923 р.н., водій НГВУ, арешт у 1950 р.
Гук Володимир Олександрович, 1908 р.н., арешт у 1948 р.
Гулич І. С., арешт 01.05.1946 р.
Гурбель Михайло Антонович, 06.01.1897 р., арешт у 1947 р.
о. Давидович Олексій Омелянович, 22.03.1899 р.н., с. Мисцово (Польща), парох УГКЦ на Волянці (Борислав) та Східниці (з 1963 р.), арешт у 1946 р. і засуджено на на Помер у Східниці 02.01.1982 р.
о. Давидюк Теодор, священик УГКЦ, Борислав-Потік, заарештований у 1944 р.
Даум Анелія Якубівна, 1926 р.н., арешт 27.08.1947 р.
Демченко Афанасій Семенович, 1909 р.н., укр., помер 18.04.1952 р., акт про смерть незаповнений.
Деребін Олексій Іванович,1905 р.н., рос., помер 25.03.1947 р., смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Джур Стефанія Степанівна, 1916 р.н., арешт у 1948 р.
Дзюбак Леон Дмитрович, 1910 р.н., Східниця, арешт у 1944 р.
Дзюбак Микола Степанович, 1898 р.н., Східниця, депортований 24.06.1950 р.
Дзюбак Марія Миколаївна, 1926 р.н., Східниця, депортована 24.06.1950 р.
Дзюбак Степан Миколайович, 1932 р.н., Східниця, депортований 24.06.1950 р.
Дзюбак Матрона Миколаївна, 1935 р.н., Східниця, депортована 24.06.1950 р.
Дзюбак Ольга Іванівна, Східниця, депортована.
Дзюбак Магда Миколаївна, 1929 р.н., Східниця, арешт 03.10.1949 р.
Дзюбак Марія Степанівна, 1925 р.н., Східниця, арешт в 1949 р.
Дзюбак Іван, Східниця, депортований.
Дмитрик І. О., слюсар, арешт 05.10.1949 р.
Дмитришин Ірина Дмитрівна, Східниця, депортована.
Дмитришин Віра Миколаївна, 13.01.1931 р.н., Східниця, арешт 25.10.1948 р.
Дмитришин Микола Константинович, 1903 р.н., Східниця, арешт 04.05.1949 р.
Дмитришин Євгенія Михайлівна, 1930 р.н., Східниця, арешт 20.01.1949 р.
Дмитришин Богдан Михайлович, 1914 р.н., Східниця, арешт, помер 31.01.1945 р., повідомлення з ОРАГС м. Дрогобича.
Дубленич Дмитро Матвійович, 1914 р.н., Східниця, арешт 04.05.1949 р.
Дубленич Розалія Володимирівна, 1914 р.н., Східниця, депортована у 1950 р.
Дубленич Іван Степанович, 1912 р.н., Східниця, арешт у 1945 р.
Дубленич Ярослав Дмитрович, Східниця, депортований.
Дубленич Мирон Дмитрович, Східниця, депортований.
Дубленич Любомир Дмитрович, Східниця, депортований.
Дубленич Стефанія Олексіївна, Східниця, депортована.
Дубленич Галина Олексіївна, Східниця, депортована.
Дубленич Михайло Степанович, моторист, арешт 06.12.1944 р.
Дубленич Микола Степанович, 1913 р.н., Східниця, укр., арешт, помер 28.05.1945 р.
Дуб Павло Іванович, 1926 р.н., депортований у 1948 р.
Дуб Гнат Дем’янович, депортований.
Дуб Катерина Павлівна, арешт у 1946 р.
Дуб Ганна Григорівна, 1907 р.н., депортована у 1947 р.
Дуб Олексій Павлович, 1935 р.н., депортований у 1947 р.
Дуб Ігор Іванович, 1942 р.н., депортований у 1947 р.
Дуб Володимир Іванович, 1929 р.н., депортований у 1947 р.
Дуб Дем’ян Павлович, 19276 р.н., депортований у 1947 р.
Дуб Теодозія Павлівна, 1930 р.н., депортована у 1947 р.
Дуб Меланія Павлівна, 1942 р.н., депортована у 1947 р.
Дуб Меланія Василівна, 1927 р.н., арешт у 1947 р.
Дубик Богдан Степанович, 1919 р.н. Східниця, арешт у 1944 р.
Дубик Лев Степанович, 1919 р.н., укр., помер 10.11.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Дубик Дарія Павліна, 1928 р.н., Східниця, арешт у 1949 р.
Дулібяник Ірина Василівна, 1928 р.н., Східниця, арешт у вересні 1944 р.
Дурибаба Михайло Миколайович, 1900 р.н., укр., помер 09.01.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Дорчак Володимир Кирилович, 1906 р.н., помічник оператора НГВУ, арешт у 1949 р.
Душинський Володимир Дмитрович, 1931 р.н., слюсар НГВУ, арешт у 1950 р.
Добрянський Михайло Дмитрович, 1902 р.н., арешт у 1947 р.
Добрянська Ольга Григорівна, 1905 р.н., депортована у 1947 р.
Добрянська Адріана Михайлівна, 1946 р.н., депортована у 1947 р.
Добрянська Марія Семенівна, 1901 р.н., укр., померла 25.121948 р., акт про смерть незаповнений.
Домагала Францишек Францишкович, 1897 р.н., поляк, помер 28.07.1945 р. в Дрогобицькій в’язниці.
Журавчак Осип Миколайович, арешт 06.12.1944 р.
Журавчак Микола О., моторист, арешт 06.12.1944 р.
Журавчак Микола І., бляхар, арешт 07.03.1945 р.
Журавчак Степан Миколайович, робітник, арешт 07.03.1945 р.
Журавчак Степан Хомович, робітник, арешт 07.03.1945 р.
Журавчак Галина Львівна, 1937 р.н., Східниця, депортована 18.01.1946 р.
Журавчак Ярослав Константинович, 1906 р.н., Східниця, депортований 03.10.1947 р.
Журавчак Константин Андрійович, 1923 р.н., Східниця, депортований 21.10.1947 р.
Журавчак Ірена Стефанівна, 1923 р.н., Східниця, депортована.
Журавчак Теодозія Михайлівна, 1913 р.н., Східниця, арешт у 1947 р.
Журавчак Ілько Томович, 1924 р.н., Східниця, арешт 24.11.1944 р.
Журавчак Євгенія Михайлівна, 1930 р.н., Східниця, арешт.
Журавчак Петро Михайлович, 1914 р.н., Східниця, арешт у 1946 р.
Журавчак Магда Петрівна, 1917 р.н., Східниця, арешт у 1947 р.
Журавчак Розалія Олексіївна, 1913 р.н., Східниця, арешт.
Журавчак Євгенія Павлівна, 1912 р.н., Східниця, арешт.
Журавчак Матвій Олександрович, 1909 р.н, укр., Східниця, арешт, помер у Дрогобицькій в’язниці 17.10.1945р.
Журавчак Іван Антонович, укр., Східниця, арешт, помер 10.12.1951 р., довідка УВС МВС, акт про смерть незаповнений.
Журавчак Ярослав Миколайович, 1925 р.н., Східниця, арешт, помер у Дрогобицькій в’язниці 24.11.1945 р.
Журавчак Дарія Степанівна, 1927 р.н., Східниця, арешт у 1944 р.
Журавчак Андрій Мартинович, Східниця, арешт.
Жох С.М., робітник, арешт 09.04.1951 р.
Зарицький Микола Васильович, 1900 р.н., депортований у 1946 р.
Зарицький Микола Михайлович, 1891 р.н., укр., помер 07.08.1946 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Зарицька Магдалина, депортована у 1946 р.
Зарицька Ольга Миколаївна, 1929 р.н., депортована 18.01.1946 р.
Зарицька Ольга Володимирівна, 1928 р.н., депортована у 1946 р.
Зарицька Ярослава, 1925 р.н., депортована у 1946 р.
Зарицька Варвара Йосипівна, 1899 р.н., депортована у 1946 р.
Зарицька Ярослава Дмитрівна, 1922 р.н., арешт у 1947 р.
Зарицька Дарія Миколаївна, 1923 р.н., арешт у 1944 р.
Заянчковскі Владислав (Zajączkowski Władysław), арешт, загинув у Воркуті.
Заначковський Тадей Гнатович, 1898 р.н., поляк. Помер 09.03.1946 р., смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р.за № 00764.
Едер Юзеф Михайлович, 1895 р.н., поляк, помер в м. Воркуті.
Йовик Андрій Федорович, 1919 р.н., укр., помер 14.01.1949 р., акт про смерть незаповнений.
Іванчук Зенон Семенович, 1925 р.н., арешт у 1945 р.
Іванчук Роман Миколайович, 1895 р.н., арешт у 1948 р.
Іванчук Магдалина Степанівна, 1899 р.н., депортована у 1950 р.
Іванчук Марія Семенівна, 1928 р.н., депортована у 1947 р.
Іванчук Володимир, депортований у 1947 р.
Іванчук Стефан Володимирович, депортований 21.10.1947 р.
Іванчук Т., пом. оператора, арешт 06.02.1946 р.
Іванчук Катерина Олексіївна, 1900 р.н., Східниця, депортована 12.12.1944 р.
Іванчук Марія Олексіївна, 1912 р.н., Східниця, депортована 12.12.1944 р.
Іванчук Ганна Олексіївна, 1904 р.н., Східниця, депортована 12.12.1944 р.
Іванчук Ольга Павлівна, 1931 р.н., Східниця, депортована 21.10.1947 р.
Іванчук Степан Володимирович, 1927 р.н., Східниця, депортований у жовтні 1947 р.
Іванчук Марія, 1888 р.н., Східниця, депортована у 1947 р.
Іванчук Олекса, 1873 р.н., Східниця, депортований у 1946 р., там і помер.
Іванчук Роман Миколайович, 1930 р.н., Східниця, арешт 17.06. 1947 р., помер на засланні у 1955 р.
Іванчук Мирослав Миколайович, 1914 р.н., Східниця, арешт у 1945 р., помер в таборі 16.10.1949 р., акт про смерть незаповнений.
Іванчук Петро Дмитрович, 1928 р.н., Східниця, арешт 17.12.1947 р.
Іванчук Микола, Східниця, депортований.
Іванов О., столяр, арешт 07.01.1946 р.
Ілик Йосип Петрович, 1924 р.н., арешт 1949 р.
Ільницький І. Л., оператор, арешт 16.05.1945 р.
Ільницький Микола Іванович, 1904 р.н., Східниця, арешт 06.11.1944 р.
Ільків Михайло Степанович, 1877 р.н., депортований.
Ільків Марія Йосифівна, 1888 р.н., депортована.
Ільків Казимира Павлівна, 1916 р.н, депортована у 1950 р.
Ільків Ярослав Іванович, 1912 р.н., арешт у 1946 р.
Ільків Марія Теодорівна, 1921 р.н. арешт у 1947 р.
Ільків Володимир Максимович, 1916 р.н., арешт 10.05.1948 р.
Ільків Євгенія Михайлівна, 1930 р.н., арешт у 1946 р.
Ільків Микола Васильович, 1917 р.н., арешт у жовтні 1949 р., помер у Сибірі.
Кандур Степан Теодорович, 1940 р.н., Східниця, депортований у травні 1945 р.
Капустяк Анна Тимофіївна, 1903 р.н., депортована 07.10.1947 р.
Капустяк Галина Семенівна, 1925 р.н., арешт 22.10.1945 р.
Капустяк Іван Семенович, 1923 р.н, арешт 1944 р., звільнений, знову арештований у 1945 р.
Капустяк Роман Семенович, 1932 р.н., депортований 07.10.1947 р.
Капустяк Семен Іванович, 1891 р.н., депортований 07.10.1947 р.
Карнаус З., слюсар, арешт 06.10.1946 р.
Карпінська Ганна, 1922 р.н., Східниця, арешт.
Каспер М. М., оператор, арешт 26.03.1948 р.
Кастер Едмунд Іванович, 1916 р.н., поляк, помер 29.07.1947 р., смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Квасникевич Іван Гнатович, 1928 р.н., оператор, арешт у 1944 р.
Квасов Микита Михайлович, 1908 р.н., столяр, арешт у 1950 р.
Кізим Дмитро, 1889 р.н., депортований у 1947 р.
Кізим Магдалина, 1900 р.н., депортована у 1947 р.
Кізим Михайло Степанович, оператор, арешт 21.01.1944 р.
Кішко Василь Юркович, 1926 р.н., арешт у 1946 р., помер у Сибірі.
Кішко Юрій, 1918 р.н., депортований 07.10.1947 р.
Кішко Юлія, депортована 07.10.1947 р.
Кішко Осипа Юрівна, 1929 р.н., депортована 07.10.1947 р.
Кнебльох Станіслав (Knebloch Stanisław), 1897 р.н., Східниця, капітан ВП. та АК, арешт 20.03.1945 р., загинув.
Ковальська Мирослава Миколаївна, 1928 р.н., арешт 19.01.1948 р.
Кобзун Ольга Григорівна, 1927 р.н., арешт у 1947 р.
Коблик Іван Денисович, 1907 р.н., арешт у 1946 р.
Когут Іван, депортований у 1947 р.
Когут Ірина Василівна, 1920 р.н., депортована 14.01.1950 р.
Когут Дмитро Михайлович, 1912 р.н., укр., помер 20.11.1945 р., в’язень.
Коник Петро Іванович, 1919 р.н., арешт у 1950 р.
Кожидло Стефанія, д. Марії, 1914 р.н., арешт 11.09.1948 р.
Костик Ярослав Михайлович, 1931 р.н., арешт у 1949 р.
Котович Володимир Костянтинович, 1929 р.н., арешт у 1947 р.
Котович Ольга Константинівна, 1926 р.н., арешт у 1947 р.
Котович Костянтин Іванович, 1890 р.н., депортований у 1948 р.
Котович Анна Григорівна, 1896 р.н., депортована у 1948 р.
Коргун Степан Лукович, 1900 р.н., укр., помер 11.12.1949 р., акт про смерть незаповнений.
Королик Мирослав, депортований у 1947 р.
Королик Євдокія, 1911 р.н., депортована у 1947 р.
Королик Василь, депортований у 1947 р.
Королик Олексій Степанович, 1907 р.н., столяр, арешт у 1946 р.
Коцко Лев Іванович, 1921 р.н., Східниця, помер 13.12.1946 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Коцко Марія Петрівна, 1915 р.н., Східниця, депортована.
Кравчик Йозеф (Krawczyk Jozef), 1900 р.н., арешт у 1944 р.
Крет С. В., кочегар, арешт 17.11.1950 р.
Круглов Володимир Дмитрович, 1906 р.н., пом. слюсаря, арешт у 1946 р.
Крушельницькій Мирон Васильович, 1933 р.н., арешт у 1950 р.
Крошенко Іван Петрович, 1919 р.н., арешт у 1947 р.
Крисько Броніслав Михайлович, 1902 р.н., депортований у 1950 р.
Крисько Юлія Валентинівна, 1903 р.н., депортована у 1950 р.
Крисько Любов Броніславівна, 1932 р.н., депортована у 1950 р.
Крисько Віра Броніславівна, 1933 р.н., депортована у 1950 р.
Крисько Василь Теодорович, 1887 р.н., депортований у 1946 р.
Крисько Євдокія Василівна, 1890 р.н., депортована у 1946 р.
Крисько Ольга Василівна, 1930 р.н., депортована у 1946 р.
Крисько Микола Теодорович, 1900 р.н., депортований у 1944 р.
Крисько Іван Теодорович, 1886 р.н., укр., депортований в 1947 р., помер 04.09.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Крисько Катерина, депортована у 1947 р.
Крисько Микола Теодорович, 1891 р.н., депортований у 1947 р.
Крисько Юстина Атанасівна, 1908 р.н., депортована у серпені 1947 р.
Крисько Микола Миколайович, 1945 р.н., депортований у серпені 1947 р.
Крисько Любов Броніславівна, 1932 р.н., депортована у 1947 р.
Крисько Віра Броніславівна, 1933 р.н., депортована у 1947 р.
Крисько Надія Броніславівна, 1930 р.н., депортована у 1950 р.
Крисько Мар’ян Михайлович, 1904 р.н., депортований у 1950 р.
Крисько Мирослав Миколайович, 1923 р.н., укр., арешт 1945 р., помер 19.12.1946 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Круль Йосиф Михайлович, 1898 р.н., поляк, помер 30.12.1953 р., акт про смерть незаповнений.
Кузан Григорій Михайлович, 1902 р.н., арешт у 1948 р.
Кузан, дружина Григорія, депортована у 1950 р.
Кузан Володимир Григорович, 1942 р.н., депортований у 1950 р.
Кузан Олександра Григорівна, 1937 р.н., депортована у 1950 р.
Кузан Роман Григорович, 1932 р.н., депортований у 1950 р.
Кузла Богдан Михайлович, 1932 р.н., укр., помер 30.11.1949 р., акт про смерть незаповнений.
Кулік Владислав (Kulik Władysław), лісник, арешт, помер на засланні.
Кулинич Євгенія Павлівна, 1926 р.н., Східниця, арешт у 1949 р.
Куницький Федір Павлович, 1927 р.н., арешт у 1947 р.
Куницька Ольга Миколаївна, 1922 р.н., депортована 30.05.1950 р.
Кущак Богдан Олексійович, 1916 р.н., депортований у 1947 р.
Кущак Марія Богданівна, 1944 р.н., депортована у 1947 р.
Кущак Мирослава Дмитрівна, 1921 р.н., арешт у 1947 р.
Куцжиньскі Тадеуш (Kucżyński Tadeusz), вчитель вертничої школи в Бориславі, професор Львівської політехніки, арешт, помер в Донбасі у 1945 р.
Лабанців Григорій Іванович, 1903 р.н., депортований 07.01.1950 р.
Лабанців Юзефа Іванівна, 1909 р.н., депортована 07.01.1950 р.
Лабанців Дмитро Іванович, 1911 р.н., арешт у 1947 р.
Лабанців Іван Григорович, 1928 р.н., арешт у 1948 р.
Лабанець Григорій Андрійович, 1902 р., арешт 05.04.1948 р.
Лабанців Ігор Романович, 1921 р.н., арешт у 1944 р.
Лантнер Я., маніпулятор, арешт 22.09.1945 р.
Лантнер Д., маніпулятор, арешт 22.09.1945 р.
Лапка Анна Степанівна, 1932 р.н., арешт у 1948 р.
Лапка Степан, депортований у 1947 р.
Лапка Магда Іванівна, дружина Степана, депортована у 1947 р
Лапка Мирон Степанович, 1938 р.н., депортований у 1947 р.
Лапка Мирослава, депортована у 1947 р.
Лейбич, арешт 07.08. 1945 р.
Лейбич Настя, 1895 р.н., депортована в 1948 р., померла на засланні.
Лейбич Іван Михайлович, 1897 р.н., депортований 14.07.1945 р.
Лейбич Ілля Григорович, 1899 р.н., укр., помер 31.07.1949 р., акт про смерть незаповнений.
Лейбич Володимир Ількович, 1924 р.н., укр., помер в Магадані, акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Ленчук Володимир Дмитрович, 1911 р.н., арешт у 1949 р.
Лесюк Зенон Михайлович, 1929 р.н., арешт у 1947 р.
Лесюк Мирослава Михайлівна, 1925 р.н., арешт у 1947 р.
Лесюк Теодозій Михайлович, арешт у 1947 р.
Лєх Леон Нестерович, 1934 р.н., депортований у 1947 р.
Ліваш Іван Семенович, 1886 р.н., поляк, помер 29.12.1946 р., акт про смерть зареєстрований в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Лімбергер Ян, 1894 р.н., пол., депортований до Сибіру у 1946 р.
Лімбергер Стефанія Михайлівна, 1914 р.н., пол., депортована в Сибір у 1946 р.
Лунів Розалія Дмитрівна, 1907 р.н., депортована у 1947 р.
Лунів Дмитро Ількович, 1895 р.н., депортований у 1947 р.
Луців Іван, 1893 р.н., депортований у 1947 р.
Луців Павліна Максимівна, 1900 р.н., депортована у 1947 р.
Лохматов Олександр Андрійович, 1909 р.н., рос., помер 22.02.1949 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Ляхов І. М., тракторист, арешт 01.05.1946 р.
Магур Розалія Ігнатівна, 1891 р.н., депортована 07.10.1947 р.
Магур Юлія Тимківна, 1898 р.н., депортована у 1947 р.
Магур Григорій Ілліч, 1883 р.н., депортований 02.10.1948 р.
Магур Ірина Григорівна, 1929 р.н., депортована 02.10.1948 р.
Магур Роман Миколайович, 1926 р.н., арешт 20.03.1947 р.
Магур Богдан Григорович, 1925 р.н., укр., помер 26.07.1955 р., акт про смерть незаповнений.
Мазур Теодор Юркович, 1929 р.н., арешт у 1951 р.
Мазур Степан Васильович, 1927 р.н., Східниця, арешт 28.10.1944 р.
Мазурик Тома Васильович, 1887 р.н., арешт 1944 р., помер 27.01.1953 р.
Мазурик Теодозія Федорівна, 1926 р.н., Східниця, арешт у 1948 р.
Малік, (Malik), Іван Йосипович, 1894 р.н., бурильник, арешт, помер в таборі Новочеркаська 27.02.1946 р.
Мандзяк Катерина Миколаївна, 1921 р.н., Східниця, депортована.
Мандзяк Микола Васильович, 1920 р.н., Східниця, депортована.
Маринчак Марія Михайлівна, 1914 р.н., депортована 12.04.1945 р.
Маринчак Любов Володимирівна, 1937 р.н., депортована 12.04.1945 р.
Маринчак Юрко, арешт у 1946 р.
Маринчак Зеновій Володимирович, 1940 р.н., депортований у 1945 р.
Матієчко Володимир Пилипович, 1912 р.н., арешт у 1944 р.
Марич Олександр Григорович, 1922 р.н., арешт у 1944 р.
Маличкович Юрій Захарович, 1918 р.н., токар, арешт у 1951 р.
Малик Іван Йосипович, 1904 р.н., укр., помер 27.02.1946 р., Новочеркаська тюрма.
Марецький Францишек Якубович, 1898 р.н., поляк, помер 31.12.1945 р., в’язень. Повідомлення управління МВД Дрогобицької області.
Марків О., технік-геолог, арешт 01.01.1946 р.
Маркович О.М., пом. оператора, арешт 24.10.1950 р.
о. Марущак Володимир Федорович, 1888 р.н., укр., священик УГКЦ, парох Східниці, арешт 1947/48 р. помер 19.09.1954 р., довідка управління МВД Дрогобицької області.
Марущак Олена Василівна, 1912 р.н., Східниця, арешт.
Маршал Станіслав Якубович, 1895 р.н., Східниця, поляк, арешт, помер 22.07.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Мацейко Іван Михайлович, 1895 р.н., укр., помер 19.02.1945 р., м. Харків, в’язниця НКВД.
о. Мекелита Петро, 1868 р.н., священик УГКЦ у с. Стебнику. Бориславський декан, у 1946 р. арештований, помер в Львівській тюремній лікарні.
Мельник Леонтій Степанович, 1901 р.н., укр., помер 02.08.1951 р. в Комі АРСР.
Михаць Микола Григорович, 1920 р.н., арешт 10.08.1944 р.
Михаць Антон Петрович, 1906 р.н., арешт у 1948 р.
Михаць Василь Ілліч, 1896 р.н., арешт у 1944 р.
Михаць Тимофій Панькович, 1925 р.н., арешт у 1947 р.
Михаць Филимон Миколайович, 1879 р.н., помер 04.09.1945 р., в Дрогобицькій в’язниці.
Михайлинин, пом. оператора, арешт 15.06.1948 р.
Мініх Йосиф Петрович, 1886 р.н., поляк., помер 07.04.1946 р., довідка управління МВС Новосибірської обл.
Мінів Володимир Михайлович, 1920 р.н., арешт у 1949 р.
Міхаля Василь Ілліч, 1896 р.н., укр., помер 1.10.1956 р., акт про смерть незаповнений.
Мойсевич Р. М., пом. оператора, арешт 24.10.1950 р.
Монастирська Ольга Миколаївна, 1910 р.н., депортована у 1949 р.
Монастирський Орест Теодорович, 1948 р.н., депортований у 1949 р.
Монастирська Ірина Теодорівна, 1927 р.н., депортована у 1950 р.
Монастирська Христина Теодорівна, 1943 р.н., депортована у 1947 р.
Монастирський Теодор Миколайович, 1901 р.н., арешт у 1949 р.
Москаль Павліна Тимківна, 1908 р.н., депортована у 1950 р.
Москаль Ілько Михайлович, 1898 р.н., депортований у 1947 р.
Москаль Розалія Григорівна, 1905 р.н., депортована у 1947 р.
Москаль Стефан Григорович, 1935 р.н., депортований у 1947 р.
Москаль Стефанія Ільківна, 1925 р.н., депортована у 1947 р.
Москаль Осипа Миколаївна, 1927 р.н., арешт у 1948 р.
Москаль Дмитро Михайлович, 1908 р.н., арешт у 1944 р.
Москаль Василь Михайлович, 1917 р.н., арешт у 1944 р.
Москаль Михайло Ількович, 1930 р.н., арешт у 1947 р.
Москаль Осипа Миколаївна, 1927 р.н., арешт 21.04.1948 р.
Москаль Юрій Ількович, 1936 р.н., депортований у 1950 р.
Москальський Михайло Мартинович, 1889 р.н., Східниця, арешт у 1944 р.
Мосєвич Тимофій Семенович, депортований у 1950 р.
Москвич Ярослава Тимофіївна, 1924 р.н., арешт у 1948 р.
Мосєвич Розалія Максимівна, депортована у 1950 р.
Мосєвич Тарас Тимофійович, депортований у 1950 р.
Мосєвич Ярослав Тимкович, 1932 р.н., депортований 14.01.1950 р.
Моніков Шодос, 1908 р.н., татарин, помер 16.08.1947 р., акт про смерть зареєстровано впорядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Мудрий Теодор Миколайович, 1925 р.н., укр, помер 1947 р., зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Муйла Іван, депортований у 1947 р.
Муйла Магдалина, депортована у 1947 р.
Муйла Ярослав, депортована у 1947 р.
Муйла Володимир, депортований у 1947 р.
Муйла Микола, депортований у 1945 р.
Муйла Марія, депортована у 1945 р.
Муйла Ірина, депортована у 1945 р.
Мурак Текля, Східниця, депортована.
Нечипур Константин Станіславович, 1885 р.н., укр., помер 17.11.1948 р., акт про смерть незаповнений.
Нефедов Б., арешт 15.06.1948 р.
Нижний Орест Михайлович, арешт у 1947 р.
Німас Микола Лукович, арешт у 1946 р.
Новак Ірина Василівна, 1922 р.н., арешт у 1947 р.
Новак Микола Григорович, 1886 р.н., депортований у 1947 р.
Новак Юлія Миколаївна, 1900 р.н., депортована у 1947 р.
Новак Ігор Миколайович, 1925 р.н., депортований у 1947 р.
Новак Любомир Миколайович, 1932 р.н., депортований у 1947 р.
Осіка Йозеф (Osika Jozef), 1901р.н., Східниця, монтер, депортований з Борислава у квітні 1951 р. з дружиною і 4-ма дітьми до Красноярського краю, помер у 1956 р.
Осіка Галина (Osika Hаlina), 1934 р.н., депортована до Красноярського краю, померла у 1954 р.
Опришко Іванна Василівна, 1925 р.н., депортована у 1944 р.
Ортинська Юлія Теодорівна, 1904 р.н., депортована у 1947 р.
Ортинська Ірина Степанівна, 1932 р.н., депортована у 1947 р.
Ортинський Стефан Степанович, 1931 р.н., арешт у 1947 р.
Охват Іван Осипович, 1908 р.н., укр., помер 10.01.1953 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Охріменко Денис Макарович, 1900 р.н., укр., помер 18.06.1952 р., акт про смерть заповнений по вказівці МДБ.
Павлечко Єва Стефанівна, 1923 р.н., арешт у 1950 р.
Патер Лаврентій Степанович (Pater „Straszewski”), 1897 р.н., поляк, підофіцер Легіонів, комендант відділку АК в Тустановичах, арешт, помер на заслані 22.01.1946 р.
Паращак Роман Леонович, 1937 р.н., Східниця, депортований.
Паращук Зеновія Олексіївна, Східниця, депортована.
Паськов І. І., столяр, арешт 18.10.1945 р.
Пелих Анеля Григорівна, 1897 р.н., померла в лікарні в’язниці УНКДБ Дрогобича 20.03.1945 р.
Пенцак, оператор, арешт 12.04.1946 р.
Петегерич Ф. Г., пом. оператора, арешт 03.02.1946 р.
Перило Теодор Андрійович, 1888 р.н., депортований у 1947 р.
Перило, депортована у 1947 р.
Прерис, з Бані Котівської, депортований до Сибіру де й загинув.
Петруняк Михайло Іванович, 1923 р.н., арешт у 1946 р.
Петруняк Василь Якович, 1864 р.н., депорований.
Петрів Володимир Миколайович. 1923 р.н., арешт 03.12. 1948 р.
Пехів Матвій Дмитрович, 1926 р.н., Східниця, арешт 25.08.1947 р.
Пигичко Аполонія Миколаївна, 1926 р.н., арешт 29.04.1946 р.
Півень Іван Тимофійович, 1923 р.н., укр., помер 25.10.1951 р., акт про смерть незаповнений.
Підгородецький В. М., кочегар, арешт 02.1946 р.
Пілат Володимир Теодорович, 1900 р.н., укр., помер 02.06.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Пільків Катерина Василівна, 1888 р.н., депортована у 1947 р.
Пільків Іван Петрович, 1908 р.н., депортований у 1947 р.
Пільків Ольга, депортована у 1947 р.
Пільків Христина, депортована у 1947 р.
Пільків Петро, депортований у 1947 р.
Пільків Роман Теодорович, 1923 р.н., арешт у 1947 р.
Пілько Роман Теодорович,1921 р.н., арешт у 1947 р.
Пітеро Станіслав Гнатович, 1905 р.н., укр., помер 14.02.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Проць Софія Федорівна, 1927 р.н, арешт у 1950 р.
Проць Галина Романівна, 1918 р.н., арешт у 1947 р.
Проць Семен Миколайович, 1890 р.н., арешт у 1948 р.
Проць Розалія Григорівна, 1900 р.н., арешт у 1948 р.
Полька Михайло Дмитрович, 1903 р.н., укр., Східниця, арешт, помер 29.12.1949 р., акт про смерть незаповнений.
Попівняк Богдан Іванович,, 1930 р.н., електрик, арешт у 1950 р.
Попель Марія Іванівна, 1929 р.н., депортована у 1949 р.
Попель Станіслава Антонівна, 1931р.н., депортована у 1947 р.
Попель, мати Станіслави Попель, депортована у 1947 р.
Попель Іван, депортований у 1947 р.
Попель Розалія, депортована у 1947 р.
Попель Ярослав Степанович, 1923 р.н., арешт у 1944 р.
Попель Ігнат Петрович, 1911 р.н., арешт у 1945 р.
Попель Ірина Стефанівна, 1927 р.н., арешт у 1947 р.
Пуколяк М.П., кочегар, арешт 4.10.1949 р.
Путянін Сергій Йосифович, 1907 р.н., рос., помер 12.07.1947 р.н., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Радванський Володимир Петрович, 1921 р.н., Східниця, арешт 18.12.1948 р.
Радванський Микола Петрович, Східниця, арешт у 1948 р.
Рентюк Андрій Іванович, 1884 р.н., депортований у 1947 р.
Рентюк Мотрона Карпівна, 1890 р.н., депортована у 1947 р.
Рентюк Володимир Юркович, 1914 р.н., депортований у 1947 р.
Рентюк Іван Андрійович, 1925 р.н., арешт у 1947 р.
Риб’як Мирослав Васильович, 1921 р.н., депортована 17.01.1946 р.
Риб’як Мирослава Павлівна, 1924 р.н., депортована 17.01.1946 р.
Риб’як Любомир Мирославович, 1944 р.н., депортований 17.01.1946 р.
Ригаль Марія Михайлівна, 1909 р.н., Східниця, арешт.
Рибчинський Ю., пом. оператора арешт 15.05.1947 р.
Рігель Марія Василівна, 1924 р.н., арешт у 1948 р.
Ріхтер Антоніна Антонівна, 1894 р.н., полька, померла 22.07.1945 р. в Дрогобицькій в’язниці.
Ругур Михайло Антонович, 1923 р.н., укр., помер 24.07.1946 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Ровенський Іван Петрович, 1919 р.н., арешт у 1944 р.
Рязанцев С. Л. столяр, арешт 07.01.1946 р.
Савчин Іван Андрійович, оператор, арешт 08.01.1950 р.
Савчин Ілько Михайлович, 1921 р.н., арешт 1945 р. загинув на засланні у 1945 р.
Cавчин Ярослава Михайлівна, 1923 р.н., Східниця, арешт у 1949 р.
Савчин Роман Михайлович, 1924 р.н., Східниця, арешт 26.12.1946 р.
Свищ Олександр Григорович, 1902 р.н., арешт у 1945 р.
Свідзінський Ізидор Томашевич, 1898 р.н., укр., помер 29.09.1950 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р за № 00674.
Семеник Ярослав Васильович, 1921 р.н., укр., помер 24.03.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за №00674.
Сенів Анна Якимівна, 1881 р.н., депортована у 1947 р.
Сенів Катерина, депортована у 1947 р.
Сенів Микола Васильович, 1910 р.н., арешт у 1945 р.
Сенів Василь Михайлович, 1933 р.н., арешт у 1950 р.
Семйоник Павліна Матвіївна, 1912 р.н., депортована у 1950 р.
Семйоник Роман Іванович, 1946 р.н., депортований у 1950 р.
Семйоник Юлія, депортована у 1947 р.
Семйоник Володимир Дмитрович, 1923 р.н., арешт у 1949 р.
Семйоник Іван Іванович, 1908 р.н., арешт у 1948 р.
Семйоник Віра Іванівна, 1936 р.н., депортована у 1950 р.
Скірко Микола Михайлович, 1894 р.н., укр., помер 1.06.1955 р., акт про смерть незаповнений.
Скорощук Федір Ілліч, 1916 р.н., укр., помер 07.10.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Скотарев І. Т.,пом. оператора, арешт 15.06.1948 р.
Скірка Микола Михайлович, 1896 р.н., депортований у 1947 р.
Слуцький Ярослав Степанович, 1924 р.н., Східниця, арешт у 1948 р.
Слуцький Михайло Михайлович, 1917 р.н., Східниця, депортований.
Смеречак Стефанія Миколаївна, 1913 р.н., арешт у 1944 р.
Собків Петро Григорович, 1901 р.н., арешт у 1949 р.
Сокол Іван Юстинович, 1928 р.н., коваль, арешт у 1946 р.
Соленар В.Р., пом. оператора, арешт 06.04.1948 р.
Сорока Володимир Антонович, 1930 р.н., укр., помер в Магадані, акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Солтищак Михайло Іванович, 1922 р.н., арешт у 1948 р., помер на заслані.
Стемпіцький Іван, Східниця, депортований.
Стемпіцька Дарія, Східниця, арешт у 1947 р.
Стемпіцький Василь Семенович, 1897 р.н., арешт у 1945 р.
Стемпіцькмй Яким, 1898 р.н., Східниця, депортований у 1947 р.
Стемпіцька Меланія, 1900 р.н., Східниця, депортована у 1947 р.
Стемпіцька Мирослава Миколаївна, 1929 р.н, депортована 28.05.1950 р.
Стемпіцький Лев Олексійович,1922 р.н., Східниця, арешт у жовтені 1948 р.
Стефанчук С. Д., електрик, арешт 03.01.1946 р.
Стефанків Йосип, 1900 р.н., депортований у 1947 р.
Стефанків Катерина Василівна, 1905 р., депортована у 1947 р.
Стефанків Марія Йосипівна, 1930 р.н., депортована у 1947 р.
Стефанків Мирон Осипович, 1925 р.н., арешт у 1947 р.
Стец Іван Осипович, 1901 р.н., поляк, депортований, помер 31.10.1951 р., акт про смерть незаповнений.
Стись Євгенія Федорівна 1928 р.н., арешт у 1948 р.
Стрільбицька Ольга Михайлівна, 1929 р.н., депортована у 1950 р.
Стонжка Ян (Stążka (Wstążka) Jan), 1899 р.н., Борислав, арешт, помер у лікарні в Москві.
Стояк Чеслав, (Stoiak Czesław), 1925 р.н., арешт 24.11.1944 р.
Сурма Василь Іванович, 1901 р.н., депортований 07.10.1950 р.
Сурма Розалія Миколаївна, 1897 р.н., депортована 07.10.1950 р.
Сурма Юлія Василівна, 1928 р.н., депортована 07.10.1950 р.
Сурма Марія Константинівна, 1899 р.н., депортована 14.01.1950 р.
Сурма Олексій Степанович, 1903 р.н., депортований 14.01.1950 р.
Сурма Володимир Олексійович, 1930 р.н., депортований 14.01.1950 р.
Сурма Роман Олексійович, 1937 р.н., депортований 14.01.1950 р.
Сурма Микола Іванович, 1907 р.н., арешт у 1948 р.
Сурма Марія Теодорівна, 1910 р.н., арешт у 1948 р.
Сурма Симонія Миколаївна, арешт у 1948 р.
Сурма Іван Васильович, 1926 р.н., арешт у 1945 р.
Сурма Павліна Миколаївна, 1929 р.н., арешт у 1948 р.
Сухоруков О., пом. оператора, арешт 15.06.1948 р.
Тарнавський Лев Васильович, 1922 р.н., ст. інженер НГВУ, арешт у 1947 р.
Темник Іван Андрійович, 1909 р.н., коваль, арешт у 1951 р.
Терлецький Т., оператор, арешт 26.05.1947 р.
Тимоць Неля, 1927 р.н., Борислав, у 1947 р. була арештована і вивезена, повернулася у 1960-х рр.
Тимченко Микола Кірсанович, 1923 р.н., рос., помер 01.11.1954 р., довідка Омського спецназу УМВС.
Тиран Іван Андрійович, 1900 р.н., депортований у 1947 р.
Тиран Юстина Михайлівна, 1932 р.н., депортована у 1947 р.
Тиран Павліна Василівна, 1907 р.н., депортована у 1951 р.
Тиран Ірина Іванівна, депортована у 1947 р.
Тиран Мирослав Іванович, 1929 р.н., арешт у 1947 р.
Тищенко Володимир Якович, 1922 р.н., укр., помер 09.04.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Ткачик Владислав (Tkaczyk Władysław), 1921 р.н., с. Нижня Лонка біля м. Кросно, арештований 1945 р. у Бориславі, через рік звільнений з табору у Воркуті (Росія). Помер у грудні 2001 р. в Кросно (Польща).
Томашевскі Ян (Tomaszewski Jan), 1930 р.н., листоноша, арешт у 1949 р.
Турів Роман Федорович, 1920 р.н., арешт у 1946 р. загинув в Сибірі.
Турів Дмитро Степанович, 1890 р.н., депортований у 1947 р.
Турів Анна Іванівна, 1900 р.н., депортована у 1947 р.
Турів Василь, 1901 р.н., депортований у 1947 р.
Турів Марія Іванівна 1905 р.н., депортована у 1947 р.
Турів Рената Василівна, 1927 р.н., депортована у 1947 р.
Турів Оксана, депортована у 1947 р.
Турів Теодор, депортований 1947 р., помер 25.10.1947 р. у Сибірі.
Турів Володимир, депортований у 1947 р.
Турів Любомир, депортований у 1947 р.
Турок Семен Степанович, 1898 р.н., депортований 14.01.1950 р.
Турок Марія Михайлівна, 1894 р.н., депортована 14.01.1950 р.
Турок Стефан Семенович, 1926 р.н., арешт 1949 р., помер 11.12.1949 р., акт про смерть незаповнений.
Турок Романія Семенівна, 1935 р.н., депортована 14.01.1950 р.
Турок Богдан Семенович, 1933 р.н., депортований 14.01.1950 р.
Тустанівський Рудольф Якович, арешт у 1946 р.
Тустанівський Мілько Олексійович.
Тустанівська Ярослава, депортована.
Тустановський Володимир Іванович, 1906 р.н., укр., помер 07.07.1957 р., акт про смерть незаповнений.
Угрин Наталія Андріївна, 28.03.1913 р.н., арешт 10.10.1946 р.
Ульрих Роберт Антонович, 1900 р.н., поляк, помер 22.07.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Файтас Мирослав Васильович, 1932 р.н., учень, арешт у грудні 1949 р.
Федишин Розалія Олексіївна, Східниця, депортована.
Федишин Ярослав Львович, Східниця, депортований.
Федина Михайло Якимович, 1904 р.н., вчитель, арешт 1945 р., помер 27.04.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Фенова М. М., котляр, арешт 29.03.1948 р.
Фецяк Михайло Степанович, арешт 08.02.1945 р.
Фірман Василь Якимович, 1901 р.н., арешт у 1948 р.
Фірман Марія Іванівна, 1904 р.н., арешт у 1948 р.
Фірман Олексій Тимофійович, 1897 р.н., укр., помер 14.03.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00764.
Фірман, з Бані Котівської, арештований, депортований до Сибіру де й загинув.
Флюнт Марія Іванівна, 1920 р.н., депортована 14.01.1950 р.
Флюнт Сидонія Іванівна 1930 р.н., депортована 14.01.1950 р.
Флюнт Михайло депортований у 1950 р.
Флюнт Роман депортований у 1950 р.
Флюнт Оксана, депортована у 1950 р.
Флюнт Іван Григорович, 1899 рн., арешт в червні 1948 р., помер у 1958 р. на засланні.
Флюнт Катерина Миколаївна, 1899 р.н., арешт у червні 1948 р., померла на засланні.
Флюнт Ярослава Іванівна, 1925 р.н., арешт у 1948 р.
Флюнт Григорій Васильович, 1924 р.н., арешт 08.06.1948 р.
Флюнт Володимир Іванович, 1921 р.н., арешт у 1944 р.
Флюнт Данилиїла Іванівна, 1937 р.н., депортована у 1950 р.
Флюнт Катерина Григорівна, 1891 р.н., укр., померла 03.12.1951 р., акт про смерть незаповнений.
Флюнт Володимир Михайлович, 1925 р.н., укр., помер у Дрогобицькій в’язниці 19.05.1945 р.
Химин Катерина Миколаївна, 1899 р.н., депортована у квітні 1946 р.
Химин Іван Миколайович, 1909 р.н., моторист, арешт у 1945 р.
Химин Теодора Василівна, 1925 р.н., кочегар, арешт у 1950 р.
Химин Л. Ф., пом. майстра, арешт 11.05.1945 р.
Химин Д. Ф., пом. бурильника, арешт 11.05 1945 р.
Химин Григорій Михайлович, 1888 р.н., арешт у 1946 р.
Хлібкевич Богдан Іванович, 1915 р.н., депортований у 1945 р.
Хрустель Юзефа Броніславівна, 1907 р.н., полька, померла у Дрогобицькій в’язниці 09.08.1945 р.
Хомин Іван Григорович, коваль, арешт 05.02.1945 р.
Хорт Теодозія Василівна, 1916 р.н., депортована у 1947 р.
Хорт Юрій, депортований у 1947 р.
Хорт Катерина, депортована у 1947 р.
Хорт Мирослава, депортована у 1947 р.
Хорт Богдан Юрійович, 1924 р.н, депортований у 1945 р.
Хорт Ярослав Юрійович, 1921 р.н., арешт у 1947 р.
Хом’як Михайло Дмитрович, 1920 р.н., арешт у 1947 р.
Хом’як Єва Михайлівна, 1897 р.н., арешт у 1946 р.
Чайківський Іван Вікторович, 1912 р.н., депортований у 1950 р.
Чайківська Осипа Броніславівна, 1924 р.н., депортована у 1950 р.
Черкас Наталія Миколаївна, 1923 р.н., арешт у 1945 р.
Чечис Василь Онуфрович, 1907 р.н., дизеліст, арешт у 1951 р.
Чорний Степан Григорович, 1930 р.н., арешт у 1948 р.
Цаплін Василь Михайлович, 1904 р.н, рос., помер 28.12.1947 р., акт про смерть зареєстровано в порядку наказу НКВД СРСР від 11.06.1939 р. за № 00674.
Шаван (Szawan), арешт, помер в Казахстані.
Шаламага Михайло Григорович, 1910 р.н., монтер, арешт у 1948 р.
Шапочка І. Т. пом. оператора, арешт у 1944 р.
Шлянс Іван Йосифович, 1886 р.н., укр., помер 21.11.1951 р., акт про смерть незаповнений.
Шщабель Єжи (Szczabel Jerzy), 1924 р.н., арешт у 1944/45, загинув у шахті Воркути.
Шишко Дмитро Іванович, 1921 р.н., арешт у 1945 р.
Шимчишин Роман Францишкович. 1922 р.н., арешт у 1944 р.
Шенеман Григорій, 1900 р.н., депортований у 1944 р.
Шенеман Катерина, 1905 р.н., депортована у 1944 р.
Шенеман Євген, 1927 р.н., депортована у 1944 р.
Шенеман Елезавета, 1929 р.н., депортована у 1944 р.
Шпринська Євгенія Теодорівна,1921 р.н., арешт у 1944 р.
Шпринський Микола Григорович, 1920 р.н., арешт у 1944 р.
Шургут Богдан Михайлович, 1918 р.н. Східниця, арешт у 1944 р.
Шуст Мирослав Дмитрович, 1928 р.н., арешт 15.05.1948 р.
Щерба Сидонія Теодорівна, 1929 р.н., арешт у 1948 р.
Цап Осип Данилович, 1904 р.н., арешт у 1951 р.
Цап Стефанія Павлівна, 1915 р.н., арешт у 1951 р.
Цибульскі Казимір (Cybulski Kazimierz), 1915 р.н., Борислав, працівник „Газоліни”, пор. АК, арештований, помер на Уралі.
Яворський Дмитро Степанович, 1890 р.н., депортований у 1947 р.
Яворська Теодора, депортована у 1947 р.
Яворська Ольга Дмитрівна, 1925 р.н., депортована у 1947 р.
Яворський Михайло Стефанович, 1888 р.н., депортований 14.01.1950 р.
Яворська Павлина Теодорівна, 1888 р.н., депортована у 1950 р.
Яворська Ольга Михайлівна, 1929 р.н., депортована у 1950 р.
Яворський Василь Михайлович, 1922 р.н., арешт у 1945 р.
Янів Оніфро Миколайович, 1889 р.н., депортований 18.12.1945 р.
Янів Катерина Олексіївна, 1897 р.н., депортована у 1945 р.
Янів Ярина Онуфріївна, 1919 р.н., арешт у 1948 р.
Янів Іван Федорович, 1903 р.н., арешт у 1946 р.
Янів Степан Федорович, 1907 р.н., арешт у 1946 р.
Янів Ярослав Онуфрович, 1921 р.н., арешт у 1945 р.
Янів Ілько Петрович, 1913 р.н., Східниця, арешт.
Янів Микола Ількович, 1904 р.н., укр., помер 13.04.1946 р. у Бориславськім КПЗ.
Якубів Дмитро Гнатович, 1895 р.н., кочегар, арешт 09.04.1951 р.
о. Яців Нестор Антонович, 1895 р.н., парох УГКЦ в Бориславі на Потоці у 1934-44 рр., поручник УГА, член УВО, заарештований і вивезений до Сибіру у 1944 р., помер 31.05.1947 р.
Яців Ілько Петрович, 1913 р.н., Східниця, арешт у 1945 р.
Яців Михайло, Східниця, депортований.

Дивись продовження 5.

© Усі права застережено. При копіюванні чи передруку обов’язкове посилання на авторів.


Создан 17 апр 2005



  Комментарии       
Всего 2, последний 1 год назад
--- 09 фев 2012 ответить
в списку депортованих є помилка не Турів Володимир а Турів Святослав і не Турів Любомир а Турів богдан Дуже дякую за Вашу працю Турів Богдан
oleglypa 28 мая 2015 ответить
Щиро дякую за проведено роботу. Я дізнався частково про долю свого дідіся СвідзінськогоІзидора Томашевича. А чи не можна дізнатися про місце його поховання? Дякую.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
free counters Locations of visitors to this page Погода в Україні